İl Müdürlüğü Personeli

Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
​ ​ ​ ​
​ ​ ​ ​ ​
​Adı Soyadı
​Ünvanı​Dahili Tel
Figen SEZER
Şube Müdürü
Tel: 211 29 93​ ​212
Nilgün KAYAMühendis
​209
Zeliha ÜNLÜMühendis
​214
Erol CİRANMühendis    ​206
Mahmut ÇALIŞIR
Mühendis    ​206
Mustafa KORU
Mühendis​207
Özcan GÜRMühendis​205
​Osman AKSÖZ
Mühendis206​
​Mustafa ÇINAR
Mühendis​205
​Veli ŞİMŞEK
​Mühendis​209
​Barış KEN
​Mühendis​214
​Mehmet CENGİZ
​Mühendis
202​
​Nihat AYDIN
​Mühendis215​
​Mümin GÜNGÖR
​Mühendis207​
​Özgül ÖKDEM
​Mühendis207​
​Harun TOPAL
​Mühendis​Tütün Tek.
210​
​Hamdi KOCAÇAKIR
​MühendisGıda​206​
Çiğdem KURTMühendis Gıda ​208
Elif ÖZELMühendisGıda 207​
Duygu ÇİMENMühendis​Gıda​215
Gülten Simav YILMAZ
Mühendis
Gıda ​207
Hale COŞARMühendis
​Gıda​207
​Çağdaş AKÇAPINAR
​MühendisGıda​210​
​Çağlar SAĞLAM
​Mühendis
​Cavit PEKER
​Mühendis​207
Dr. Öznur KAANVeteriner Hekim​208
Halit FİDAN Veteriner Hekim​209
Süleyman ERDOĞANVeteriner Hekim 
​201
​Fatih BİLGİÇ
​Veteriner Hekim
​201
Dr. Hakkı ÜNLÜVeteriner Hekim 
​201
Mehtap ÇETİNTÜRK
Veteriner Hekim​213
Hafize KENDİRLİOĞLU​Veteriner Hekim
​213
​Nurhayat SIĞIRTMAÇ
​Veteriner Hekim
213​
​Ahmet AYDOĞMUŞ
​Tekniker207​
​Nail AKTAŞ
​Tekniker
Fuat YILMAZSağlık Memuru  
​202
Ali URAL Sağlık Memuru    ​205
Havva URHAN
Memur (Sekr.)
​211
​Fatma Derya KELEŞ
​Memur​211


Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat).
​ ​ ​ ​ ​
​Adı Soyadı
​Ünvanı​Dahili Tel
​Aydın ÇELİK
​Şube Müdürü
​570
​Ahmet KOÇ
Mühendis
Aytaç AKALTUNMühendis581
Dr Nevin BAŞPINARMühendis​577
Hamide ULUSAL    Mühendis 
​582
Adnan ÇAÇAMER
Mühendis​577
Deniz ÇETİNKAYAMühendis 
​568
Recep METİN Mühendis
​574
Hüsamettin KÜÇÜKEKŞİ
Mühendis
​568
Yasemin ÖZKULMühendis564​
Yüksel ŞANLIMühendis
​567
Selahattin ÜMERMühendis​579
​Mustafa ASLAN​Mühendis
Nurgül ERTAN
Mühendis​567
Fatma GÜNEY
Mühendis    ​569
Günnur ÇETİN
Mühendis​574
Gülden VOLKANMühendis​574
Metin AKURALMühendis 
​567
Filiz ERBAŞMühendis 
​566
Atiye GÜNEŞMühendis  
​566
Çetin Emin ATMACA
Mühendis 
​577
Tuncay MURATOĞLUMühendis
​565
Ömer ÇİÇEKMühendis    ​575
Hüseyin Murat ADA
Mühendis    ​573
​Özlem ÖZYİĞİT
Mühendis 
564​
​Hüseyin Burak KAYA​Mühendis567​
​Muammer MERT ​Mühendis567​
​Levent UZUN​Mühendis580​
Şeref ŞİT Tekniker
​565
Mehmet KASIMTekniker    ​580
Ahmet SAĞIROĞLU TeknikerTarım Mak.​582
Ahmet Kutsi ÇİÇEKTeknikerMakine​572
​Ayça ÇİZEN
​Mühendis​578
​İlgin KARAYİĞİT
​Mühendis​564
​Aykut ŞAHİN
​Mühendis​568
​Nuray ÖKTEM
Tekniker
​566
​Derya EZBER
Teknisyen
​581
​Yüksel TOPÇU
​Tekniker​566
​Ömer Osman ÇİFTÇİ
Tekniker
​579
​Hasan VARANOK
​Tekniker​566
​Özlem BAYAR
Mühendis
​573
​Gülten ERDEM
Mühendis
​569
​Mehmet YALÇIN
​Mühendis​565
​H.Levent ÜNAL
Daimi İşçi 
​571


 

Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
  ​ ​ ​
​ ​ ​ ​ ​
​Adı Soyadı
​Ünvanı
​Dahili Tel
Aydın TARIŞube Müdürü 
Tel: 211 56 76​​530
Talip ÇETİNKAYAVeteriner Hekim
​521
Taşkın KARACA 
Veteriner Hekim 
​527
Hakan KAYAVeteriner Hekim
​527
Özgür SAĞDEMİR
Veteriner Hekim
​525
Arif Ender DOYUK
Veteriner Hekim
​523
Mehmet Uğur DABANOĞLUVeteriner Hekim 
​526
Emine KAHRAMAN
Veteriner Hekim
​521
Mehmet Özcan ÇETİNTÜRKVeteriner Hekim 
​526
Mustafa BAYSALVeteriner Hekim
​525
Cengiz KENDİRLİOĞLUVeteriner Hekim​521
Filiz KAÇMAZVeteriner Hekim​529
​Ahmet GEZMAN
Veteriner Hekim525
​İffet TATLIBAŞ
​Veteriner Hekim
529​
​Erhan KARUL
Veteriner Hekim
​Mustafa DİLEK
Veteriner Hekim
Nurgül İMREMühendis
Süt Tek.​523
Mustafa Melih CURAMühendis
Zootekni​524
Durmuş CENGİZMühendis
Zootekni​524
​Turgay NAMDAR
​Mühendis​Bahçe Bitk.
Ferhat AYDOĞDUBiyolog
Erdal İNCE Vet. Sağlık Teknikeri 525​
​Özgür ÇİÇEK
Vet. Sağlık Teknikeri
İsa BİRLİ
Vet. Sağ.Teknis.    ​524
​Fatih BAYAR
Vet. Sağ.Teknis.    ​524
Emine ÖZTÜRK
Tarım Hizm. İşçisi    ​586
​İbrahim KAHRAMAN
​Sağlık Memuru
​524


 

Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü

​ ​ ​ ​İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)​ ​
Adı Soyadı​Ünvanı​Açıklama​Dahili Tel​
Hatice GÜRGÜNŞube MüdürüSu Ürünleri
​Ertuğrul POLAT​Mühendis​​Zootekni
Mesut Nuri KÜNKÇÜMühendisZootekni
Ufuk BİÇERMühendisSu Ürünleri
Ceylan AKYÜZMühendisSu Ürünleri
Hüseyin YILMAZMühendisSu Ürünleri
Nilay KURTMühendisSu Ürünleri
Abdullah Uğur ÇATLIMühendis
​Neşe AKÇANAL ÖDÜN​Mühendis
​Arif Ender DOYUK​Veteriner Hek.
Hasan KOCABAŞLaborant
​Şahin MİDİLLİ​Teknisyen​Su Ür. Av.
​M Faruk BARANTekniker​Su Ür. Av.

Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
​Adı Soyadı
​Ünvanı
​Dahili Tel
Mehmet ÇAKMAK​Şube Müdürü
Tel: 211 29 94​542
Hüseyin DEMİRBAĞ​Mühendis​540
Aziz KARAKUŞMühendis 
​531
Selim KAZMAZOĞLUMühendis​536
​Nurettin Savaş GÜNDOĞDUMühendis

Bilal ÇOKŞENMühendis​532
Mustafa ÖNKOLMühendis
​531
Olcay ATATANIR Mühendis  
​533
Cangül KAZMAZOĞLUMühendis 
​538
Mehmet ORMANCIMühendis​536
Yunus YAMAN   
Mühendis​584
Nihat DEĞİRMENCİMühendis 
​583
Mehmet Murat UŞUNMühendis​533
​Murat MORAN​Mühendis​539
​Mehlika BAYSAL​Mühendis584​
​İbrahim YAVUZ​Mühendis​535
​Çoşkun DÜZDABAN​Mühendis531​
​Kıymet AKOVA
Mühendis
​Fatma Nur SÜZERMühendis
​İrfan AFŞARMühendis
​Funda KORU Mühendis
​Ömür ERKANMühendis
İsmail AĞBAŞ
MühendisÇevre Müh.​538
Latif ŞAHİNMühendis    Harita Müh.    ​535
Murat DALYAAÇMühendis    Harita Müh.    ​538
Mehmet GÜNDÜZMühendis    Harita Müh.    ​531
Seher Yavuz SEVİNİR    Mühendis    Harita Müh.    ​533
Sinem DURUKALMühendis   Mimar-Şehir Plancısı 
​532
Emre DURUKALMühendis    Harita Müh.    ​536
İlkay ALPERMühendis    Kimya Müh.​583
​Özgür SARIEFE​Sosyolog
​Mustafa KARATAŞ​Tekniker
​Ahmet ERDÖNMEZ​Tekniker
​İbrahim GÜRSOY​Tekniker
​Bilal ZORER
Tekniker​541

  
Güncelleniyor....

Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)

​Adı Soyadı
​Ünvanı​Açıklama​Dahili Tel
Songül ÖZSAKARYA ÇİLİNGİR
​Şube Müdürü
Seval AFŞAR
Mühendis


Tuncay MURATOĞLU
Mühendis


Turgay MARANCI
Mühendis


Mustafa KORU
Mühendis

​Fırat Cezair ÇEVİKMühendis
​Muhsin CAN​Tekniker

​ ​​ ​ ​ ​ ​


 Bilgiler güncelleniyor......

Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
​ ​ ​
​ ​ ​ ​ ​
​Adı Soyadı
​Ünvanı
​Dahili Tel
Yakup EZBERŞube Müdürü
Tel: 211 29 92 ​107
Hüseyin DEVECİMühendis
​103
Ali NALBANTOĞLUMühendis
​102
Fethi BARANMühendis
​103
​Abdurrahman AYDIN
​Mühendis
Osman MERTMühendis
​103
​Umur GÜNEY
​Mühendis
​Tansel ATEŞ​Gıda Müh.106​
Yasin DAĞ 
Ekonomist
​104
Serap YAVUZEv Ekonomisti 
102​
Yılmaz UYSALTekniker
102
​Nimet TURGAY
​Tekniker106​
Ali ÇİTKENTekniker 
Bitk. Hayv. Üretim105
​Selcen ALKAN
​Sekreter​108


Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü

 
İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
​Adı Soyadı
​Ünvanı
Dahili Tel​
​Adem KAPLAN​Şube Müdürü​555
​Yaşar MERİÇ​Mühendis​550
​Özkan AYDEMİR​Mühendis​552
​Abdülbaki KELEŞ​Mühendis​562
​Durmuş CENGİZMühendis​563
​M.Ali Faruk ÖNER​Mühendis​563
​Recep İLBEYİ​Mühendis​560
​Serap BARUTMühendis​552
​İlknur BÖĞREKÇİMühendis551​
​Ebru SERTERMühendis551
​Baki TOKER​Mühendis551​
​Aynur KURTMühendis552​
Mustafa Kemal ÖZER​Mühendis​559
​​Engin TAN​Mühendis​563
Yeliz Hikmet TUTARMimar​550
Tuncay YILMAZ​Şef​559
​Adem ORUÇ​Tekniker​560
​Kadir GÜRPEHLİVAN​Tekniker​562
​Canan CAN​Tekniker
​561
​Hülya TÜRK​Tekniker​561
​Güner TEKİN​Tekniker​560
​Nuray KARAÇELİK​Usta​556
​Hüseyin ODACIOĞLUTarım Hiz. İşçisi​

 

İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat) ​ ​​ ​ ​ ​ ​
​Adı ve Soyadı
​ÜnvanıAçıklamaDahili Tel
Cihat YILDIRIM
​Şube Müdürü
309
​Hasan ÇİL
​Mühendis​506
​Murat AYDIN
​Mühendis​304
​Bilal TUTAR
​Mühendis507​
Metin SAĞDIÇ
Araştırmacı

​506
Onur SÜLEYMANOĞULLARI
Sosoyolog

506​
​Murat MURATOĞLU
​Tekniker​501
​Mehmet Emin ÖZEN
​Tekniker​308
​Cengiz TÜRK
​Tekniker​311
​İlker ŞAHİN
​Tekniker507​
​Sevda KARADAŞ
Tekniker303​
​Erdal ZENGİN
Tekniker506​
Hüseyin ÇOMAK​​Tekniker-Tekstil ​(Arşiv)
​589
​Sedri ÇOBAN
​Tekniker​İnşaat​513
Erkan ÖKTEM​​Tekniker​Çevre Koruma
​406
​İsmail ÜREK
​Tekniker​Elektrik119​
​Mehmet Salih KURT
Tekniker
​Armağan TANRIKULU
​Teknisyen506​
​İrfan BAŞ
​Teknisyen307​
​Yusuf GÖKMEN
Teknisyeni​Vet. Sağlık 506​
Selim ZANTeknisyen​End. Meslek Lis.​306
​Ender Yaşar PALA
​Teknisyen​-Elekt.(Arşiv)
​589
​Kerem BOZKAŞ
​Teknisyen​Torna-Tesviye​406
​Murat DADAŞOĞLU
​Teknisyen
​Makine​308
​Altan ÖNVER
​Ayniyat Saymanı
​311
​Savaş ÖZEN
​Bilgisayar İşl.
​406
​Mehmet Ali DEMİR
Bilgisayar İşl.
​512
​Yıldız BAĞCI
Bilgisayar İşl.
​302
​Osman ÇETİNKAYA
Bilgisayar İşl.
​304
​Tülin BAĞ
​Bilgisayar İşl.
​406
Özgün Kahraman YÖRÜKBilgisayar İşl.506
​Sabahattin KAVÇİN​V.H.K.İ.​110
Hasan ÖZDEMİRV.H.K.İ.305​
​Ercan UĞURLU
V.H.K.İ.311​
​Erol GÜLEŞGEN
​Kor.ve Güv. Gör.​110
​Fadil TEMUR
​Kor.ve Güv. Gör.
​110
​Mehmet Celal YANAR
Kor.ve Güv. Gör.110​
​Oğuz DÜZENLİ
​Memur305
​Aysun ÇELİK YÜSTAŞ
​Memur​408
​Emine YILMAZ
​Memur
406​
Ali TOMAY
Memur

​571
​Şefika ÇAM
​Usta​Kamu İşçisi
​310
​Halim Levent ÜNAL
​UstaKamu İşçisi​401
​Coşkun GÖREN
​UstaKamu İşçisi
​Emine ÖZTÜRK
​UstaKamu İşçisi​401
​Nurdan GÜNGÖR
​UstaKamu İşçisi
​Tülay ÇINAR
UstaKamu İşçisi
​Saniye Selcen ALKAN
UstaKamu İşçisi
​Nuray KARAÇELİK
UstaKamu İşçisi
​Murat GÖNGÖR
UstaKamu İşçisi
​Filiz KÜÇÜKOĞLU​Hizmetli
​Sebahat BEYGİRCİHizmetli
​Feral ARSLANHizmetli
​Birol SAGUN
​ŞoförKamu İşçisi112​
​Mirze Mehmet ARSLAN
​ŞoförKamu İşçisi112​
​Behçet AVCI
​Hayvan Bakıcısı
Kamu İşçisi​110
​Ali TAŞKOYAN
Hayvan BakıcısıKamu İşçisi
​İbrahim ABALI
Tarım Hiz. İşçisiKamu İşçisi
​Bülent ERTEK
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi112​
​Ramazan HORATA
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi112​
​Serdar GÖKDEMİR
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi​Sant.-0
​Kasım ORTATEPE
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi
​Ali SAYGI
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi115​
​Ekrem KILINÇ
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi115​
​Deniz ALKOÇ
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi​589
​Abdullah KARADEMİR
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi​402
​Ebru ÇETİN
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi
​Ergün ŞENER
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi115​
​Keziban YOLDAŞTarım Hiz. İşçisiKamu İşçisi122​
​Gülhan ÇETİN
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi
​Feryal ATALAY
Tarım Hiz. İşçisiKamu İşçisi
​Hüseyin ODACIOĞLU
Tarım Hiz. İşçisiKamu İşçisi
​Esra BACAK
Tarım Hiz. İşçisiKamu İşçisi
Tamer ŞENGEZENTarım Hiz. İşçisi512
​Nezahat ÖZGÜLTarım Hiz. İşçisi408
​Ünal KARADAŞ
​Daimi İşçi
Kamu İşçisi
​Muammer İŞLER
​Daimi İşçi
​Kamu İşçisi
​Ali İŞLEYEN
​Daimi İşçi
​Kamu İşçisi
​Osman COŞKUN
​Daimi İşçi​Kamu İşçisi
​İsmail BAYRAK
​Daimi İşçi​Kamu İşçisi
​Selahattin KARADAVUT​Sürekli İşçi
Ertuğrul DEMİRSOYDön. Serm. İşçisi
​Bülent ŞİŞMAN​4/C Geçici Per.
​Mustafa AKÇAY
​4/C Geçici Per.

​115
​Selim ALDEMİR
​4/C Geçici Per.
​Uğur DURU
​4/C Geçici Per
​Mehmet Şakir ÖZDEMİR4/C Geçici Per
HUKUK BİRİMİ
​Feruzan ŞENOL​Avukat502
​Ercan İNCEKAYA​V.H.K.İ.​503
​DÖNER SERMAYE SAYMANLIĞI
​Derya KIZILKAYA​Sayman 313​
​Hanifi DEMİR​Tekniker312​
​Güven MAÇKALI​Bilgisayar İşletmeni301​
​Mehmet Ali DEMİR​Bilgisayar İşletmeni302​
​Kadriye Nur KARLIK​Memur​301
​Sühaediz SORGUN​Memur​301
​Konukevi (Oda 1)
122
​Konukevi (Oda 2)
​123
​Lokal121​
​Mutfak​120
​İşçi Temsilciliği
​118
​Sürücüler Odası
112​
​A Blok Çay Ocağı
113​
​Yemekhane115​
​Sendika Odası
​116
​Bekçi155​
​C Blok Çay Ocağı
190​

 

Döner Sermaye Saymanlığı

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat) ​ ​​ ​ ​ ​
Adı Soyadı
​Ünvanı​Dahili Tel
​Derya KIZILKAYA
​Sayman​312
Hanifi DEMİRTekniker301​
Süha Ediz SORGUN​Memur301​
Güven MAÇKALI​Bilgisayar İşletmeni​301
​Mehmet Ali DEMİR
​Bilgisayar İşletmeni
​312
​Canbey TABAĞ
​Vet. Sağ. Tek.
301​
​Şahin MİDİLLİ
Vet. Sağ. Tek.​301
​Esra BACAK
​Tarım Hiz. İşçisi
312​

 

Sivil Savunma Uzmanlığı

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
Adı Soyadı
​Ünvanı​Açıklama​Dahili Tel
Cihat YILDIRIM
Tütün Tek.Müh.
​101
​Armağan TANRIKULU
​Teknisyen101​

Hukuk Birimi

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat) ​ ​
​Adı Soyadı
Ünvanı​Açıklama​Dahili Tel
​Feruzan ŞENOL
​Avukat​502
​Ercan İNCEKAYA
503​

''